Canelo vs Bivol a Hrgovič vs Zhang v Las Vegas!

Saul Alvarez vs Dmitry BivolNa začátku května nás čeká v Las Vegas našlapaný galavečer na kterém už máme potvrzené 3 duely. Saul Alvarez vs Dmitry Bivol, Filip Hrgovič vs Zhilei Zhang a Montana Love vs Gabriel Gollaz Valenzuela!

7.5.2022 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Polotěžká váha
Saul Alvarez 🇲🇽🆚🇷🇺 Dmitry Bivol
Přímý přenos na DAZN!

Světová a mexická jednička super střední váhy „Canelo“ Saul ALVAREZ (57-1-2, 39 KO) a neporažená ruská dvojka a světová trojka polotěžké váhy Dmitry BIVOL (19-0-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul WBA!

Saul Alvarez vs Dmitry Bivol

Jednatřicetiletý mexický boxer Saul Alvarez se podíval poprvé do polotěžké váhy v listopadu 2019, když vyzval tehdejšího šampióna organizace WBO Sergeye Kovaleva. Velmi vyrovnaný duel nakonec ukončil Alvarez v 11. kole, kdy ruského bijce knockoutoval.

Poté se Alvarez vrátil do super střední váhy, kde postupně porazil Calluma Smitha, Avniho Yildirima, Billy Joe Saunderse a naposledy loni v listopadu Caleba Planta a sjednotil tak všechny tituly v této váhové kategorii a stal se tak nesporným šampiónem.

Nyní se pokusí v polotěžké váze porazit dalšího ruského šampióna, neporaženého jednatřicetiletého Dmitry Bivola. Ruský bijec měl od roku 2017 v držení klasický pás WBA, když v prvním kole ukončil na galavečeru v Monaku Australana Trenta Broadhursta. Loni v květnu získal hlavní pás organizace, když vybodoval britského boxera Craiga Richardse. Pás následně v prosinci obhájil výhrou nad krajanem Umarem Salamovem.

Filip Hrgovič vs Zhilei Zhang

7.5.2022 – T-Mobile Arena, Las Vegas
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇨🇳 Zhilei Zhang
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená chorvatská jednička „El Animal“ Filip HRGOVIČ (14-0-0, 12 KO) a neporažená čínská jednička „Big Bang“ Zhilei ZHANG (23-0-1, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolovém eliminačním duelu organizace IBF!

Chorvatský bijec naposledy boxoval loni v prosinci na galavečeru v Las Vegas. Souboj se srbským boxerem Emirem Ahmatovičem byl však naprosto jednoznačnou záležitostí a Hrgovič jej ukončil již ve třetím kole. Avšak hledání dalšího soupeře bylo velmi zdlouhavé.

Osmatřicetiletý Zhilei Zhang naposledy boxoval loni v listopadu v newyorské Madison Square Garden, kde ve druhém kole ukončil amerického boxera Craiga Lewise. Zápas s Hrgovičem pro něj bude jednoznačně největší výzva kariéry.


Montana Love vs Gabriel Gollaz Valenzuela

7.5.2022 – T-Mobile Arena, Las Vegas
Super lehká váha
Montana Love 🇺🇸🆚🇲🇽 Gabriel Gollaz Valenzuela
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená americká šestka a světová dvanáctka „Too Pretty“ Montana LOVE (17-0-1, 9 KO) a mexická trojka a světová čtyřicítka „NiNi“ Gabriel Gollaz VELENZUELA (25-2-1, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o pás IBF severní Ameriky!

Sedmadvacetiletá americká naděje Montana Love v loňském roce stihl odboxovat 4 duely a postupně vyprovodil krajana Camerona Kraela, Nigerijce Olaide Fijabiho, Rusa Ivana Baranchyka a naposledy v prosinci seřezal ve třech kolech mexického bijce Carlose Diaze.

Proti němu se postaví stejně starý mexický tvrďák Gabriel Valenzuela. Ten má na svém kontě sice dvě porážky, ale ty si připsal na začátku profesionální kariéry v roce 2016 a 2017. Od té doby už přemožitele nenašel. Naposledy boxoval loni v listopadu, když v prvním kole knockoutoval krajana Juana Jimeneze.