Canelo stále nemá soupeře. Jednání se Smithem i Saundersem jsou v plném proudu!

2.5.2020 se do ringu vrátí nejlepší boxer napříč všemi vahami Saul „Canelo“ Alvarez (53-1-2, 36 KO), ale zatím není úplně jasné proti komu. Tým okolo hvězdného Mexičana totiž stále vyjednává finanční podmínky.

Od začátku tohoto roku se spekuluje o možném souboji mezi mexickou hvězdou a šampionem čtyř váhových kategorií Saulem Alvarezem a jedním z britským šampionů super střední váhy. Jak šampion WBO Billy „Superb“ Joe Saunders (29-0-0, 14 KO), tak šampion WBA (Super) Callum „Mundo“ Smith (27-0-0, 19 KO) mají velký zájem se utkat s nejlepším boxerem napříč všemi hmotnostními kategoriemi, ale zadarmo to určitě nebude. Oba britské tábory totiž první finanční nabídku odmítli a čekají na zajímavější obnos peněz.

Jenže je také docela možné, že nakonec nedostanou nic. Tým okolo hvězdného Mexičana si pomaličku hledá jinou alternativu v případě, že nároky Saunderse a Smitha budou přehnané. V posledních dnes se hodně mluví o šampionovi IBF super střední váhy Calebu „Sweethands“ Plantovi (19-0-0, 11 KO), ovšem jen za předpokladu, že zvládne víkendovou obhajobu s Vincentem Feigenbutzem. V hledáčku je pak údajně i šampion WBC David „Red Flag“ Benavidez (22-0-0, 19 KO), který by byl jistě zajímavým testem pro Canela.