Canelo se definitivně vrátí až v listopadu!

Saul Alvarez se měl vrátit v září ke sjednocujícímu zápasu s Calebem Plantem, ale zápas je nyní definitivně na tento termín u ledu. Canelo se tak vrátí až v listopadu a ve hře jsou tři jména!

Saul Alvarez (56-1-2, 38 KO) letos 27. února obhájil pásy WBA super a WBC, když ve třech kolech vyprovodil tureckého boxera Avni Yildirima. Následně se v květnu utkal ve sjednocující bitvě s neporaženým šampiónem organizace WBO Billy Joe Saundersem. Canelo Saunderse vyprovodil v osmi kolech a získal třetí titul.

Nyní ho měla čekat hlavní sjednocující bitva s neporaženým šampiónem organizace IBF Calebem Plantem. V případě vítězství by se mexický boxer stal nesporným králem super střední váhy. Zápas byl předběžně domluven na září, jenže podle slov Planta, si mexická strana určovala nové a nové podmínky a jednání se zastavila.

Nyní bylo odhaleno, že termín na září je definitivně zrušen a Canelo se do ringu vrátí až 6. nebo 13. listopadu v Las Vegas. Hlavní prioritou je stále Caleb Plant, ale pokud nedojde do konce srpna k vzájemné dohodě, začne Canelův tým námluvy se soupeři z polotěžké váhy. Ve hře je jeden z neporažených šampionů polotěžké váhy Dmitry Bivol (18-0-0, 11 KO) a Artur Beterbiev (16-0-0, 16 KO).