Canelo i Kovalev už dorazili do Las Vegas. V sobotu oba čeká zlomová bitva!

Jak Saul „Canelo“ Alvarez (52-1-2, 35 KO), tak i Sergey „Krusher“ Kovalev (34-3-1, 29 KO) již dorazili do Las Vegas, kde si to v noci ze soboty na neděli rozdají v MGM Grand o titul WBO polotěžké váhy.

Včera dorazily obě hvězdy sobotního galavečera do Las Vegas. V jedné z nejslavnějších hal světa MGM Grand si to rozdají o titul WBO polotěžké váhy jenž má v držení šestatřicetiletý Rus. O sedm let mladší Mexičan však velice touží po zápisu do historie a zisku dalšího titulu ve čtvrté váhové kategorii a rozhodně nevylučuje delší setrvání v této váze. „Vypadá to šíleně, ale nemohu to vyloučit. Před několika lety nikdo nevěřil, že půjdu do polotěžké váhy a nyní je to tady.“ – Prozradil Alvarez, který svoji kariéru začínal ve welterové váze.

Ruský šampion sice hvězdného Mexičana respektuje, ale plně si uvědomuje, že to on je vládce této váhové kategorie a rozhodně nehodlá přenechat pás Alvarezovi. „Respektuji ho za to riziko, které podstupuje. Tohle je box a jen skuteční chlapi se rozhodnou dokázat, že jsou skutečnými válečníky. Bohužel tohle je moje váha, ve které bojuji od začátku mé kariéry a rozhodně hodlám psát tento příběh dál. Polotěžká váha je aktuálně nabitá skvělými bojovníky a když se hvězdný Canelo rozhodl přijít mezi nás, tak to už rozhodně něco znamená.“ – Prohlásil ruský „Krusher“, jenž je však podle odborníků outsiderem tohoto duelu.