Canelo brutálním KO ukončil Kovaleva!

Očekávaná bitva Saul Alvarez vs Sergey Kovalev skončila na konci jedenáctého kola, kdy po tvrdé kombinaci mexického boxera skončil ruský tvrďák na zemi a již nedokázal vstát a ringový Russell Mora zápas ihned ukončil. Canelo tak obral Kovaleva o světový titul WBO. Video!

MGM Grand, Grand Garden Arena, Las Vegas
Polotěžká váha (WBO)
Saul Alvarez vs Sergey Kovalev

Zápas začal lépe v podání „Krushera“ Sergeye Kovaleva (34-4-1, 29 KO), který byl přesnější a lépe se pohyboval. To Canelo Alvarez (53-1-2, 36 KO) chytře vyčkával a začal přebírat otěže především od pátého kola.

Většina fanoušků tipovala výhru Canela v první polovině zápasu, ale Kovalev byl skvěle připraven a žádný s tvrdých úderů s ruským borcem nedokázal dostatečně otřást.

Následně přišlo jedenácté kolo, ve kterém byl Kovalev až příliš laxní a po tvrdé levačce na bradu, která Kovaleva roztančila přišla ještě tvrdá pravačka a to byl konec Rusa v tomto zápase. Co se týče bodů na ty velmi těsně vedl Alvarez 2x 96:94 a 95:95.

Canelo tak získal světový titul WBO v polotěžké váze,  který přidal ke svým titulům ve střední váze, kde má v držení pásy organizací WBC, IBF a WBA super. Mexický boxer získal světový titul již ve čtvrté váhové kategorii.