Callum Smith se střetne s N’jikamem na kartě Joshua – Ruiz!

Světová jednička super střední váhy a šampion organizace WBA, Callum „Mundo“ Smith (25-0-0, 18 KO), se vrací do ringu. Jeho soupeřem bude kamerunský válečník s francouzským pasem, Hassan N’dam N’jikam (37-3-0, 21 KO).

Devětadvacetiletý šampion super střední váhy a držitel titulu WBA a WBC Diamond, Callum Smith, se naposledy představil v ringu loni v září, když deklasoval krajana George Grovese a vyhrál boxerskou ligu mistrů WBSS. Nyní se 191 centimetrů vysoký rodák z Liverpoolu vrací opět do akce, aby obhájil své pásy. Jeho soupeřem bude bývalý regulérní šampion WBA a prozatímní šampion WBO střední váhy, Hassan N’dam N’jikam.

Pětatřicetiletý Kamerunec s francouzským pasem je aktuální světovou jedenáctkou střední váhy. Naposledy se představil v ringu v prosinci minulého roku, když těsně na body zdolal britského válečníka Martina Murraye a získal do držení pás WBC Silver. Povede se britskému talentu pomsta za krajana, nebo N’jikam slavit překvapivé vítězství? To se dozvíme až 1.6.2019 v Madison Square Garden, kde hlavním tahákem bude střet aktuálního krále těžké váhy a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Joshuy, s nepříjemným Američanem s mexickými kořeny, Andym Ruizem.