Callum Smith obhájil pásy super střední váhy. Hassan N’Dam N’Jikam se k ničemu nedostal.

V neděli ráno se Madison Square Garden děly opravdu velké věci. Callum „Mundo“ Smith (26-0-0, 19 KO) však žádnou senzaci nepřipustil a své pásy pohodlně obhájil, když Hassana N’Dam N’Jikama (37-4-0, 21 KO) tvrdě knockoutoval ve třetím kole.

Galavečer v Madison Square Garden se Britům příliš nepovedl. Pětadvacetiletá hvězda welterové váhy, Josh „Pretty Boy“ Taylor (9-0-1, 6 KO), pouze remizoval s třiatřicetiletým Američanem, Rayem Robinsonem. Katie Taylor sice vyhrála nad Delfine Persoon a sjednotila lehkou váhu, ovšem podle mnohých šlo o bodovou krádež a král těžké váhy, Anthony „AJ“ Joshua, senzačně padl před limitem s Andym Ruizem. Aktuální král super střední váhy, Callum „Mundo“ Smith však nepřipustil žádnou senzaci a svého soka, Hassana N’Dam N’Jikama, expresně ukončil ve třech kolech.

Vysokému rodákovi z Liverpoolu stačily při americkém debutu jen dvě minuty, než poprvé poslal Kamerunce s francouzský pasem k zemi. Pětatřicetiletého N’Jikama zachránil gong oznamující konec prvního kola. Po půl minutě druhého kola se situace opakovala, když si světová desítka super střední váhy naběhla na další hák Smitha, ale i tentokrát se sok šampiona dokázal opět postavit na nohy a přečkat druhé dějství. Jenže ve třetím kole si už Kamerunce hájící barvy Francie naběhl na rovnou zadní od Smitha a byl konec, byť opět dokázal vstát, tentokrát už byl opravdu totálně mimo realitu. Ringový sudí, Charlie Fitch, dobře odhadl situaci a Hassana N’Dam N’Jikama raději odmával.