Callum Smith bude hájit své pásy WBA a WBC Diamond proti Johnu Ryderovi! Na galavečeru se objeví i Price!

23.11.2019 se na galavečeru v Liverpoolu objeví dva hvězdní rodáci. Callum „Mundo“ Smith (26-0-0, 19 KO) bude hájit svoje pásy proti krajanovi Johnu „The Gorilla“ Ryderovi (28-4-0, 16 KO). Kartu doplní i liverpoolská „Věž“ David Price (25-6-0, 20 KO).

Aktuální král super střední váhy a držitel titulů WBA Super a WBC Diamond se po třech duelech vrací zpět do rodné vlasti. 23.11.2019 se totiž rodák z Liverpoolu představí v rodném městě, kde bude hájit svoji pozici proti krajanovi Johnu Ryderovi. Jednatřicetiletá „Gorila“ z Londýna je aktuální světovou čtyřkou a na svém kontě má čtyři vítězství v řadě. Naposledy prohrál v roce 2017 s Rockym Fieldingem, těsně a na body. Od té doby však ničí vše, co mu přijde pod ruku.

Bývalého dvojnásobného neúspěšného vyzývatele o světový titul Patricka Nielsena ukončil v pátém kole. Na krajana Jamieho Foxe potřeboval pouhá dvě kola. S neporaženým Rusem Andreyem Sirotkinem strávil v ringu sedm kol a na Bilala Akkawyho potřeboval kola tři. Ryder tedy má rozhodně formu a byť není příliš známým borcem, tak může šampionovi hodně znepříjemnit celý večer. V hlavním předzápase večera by se měl objevit další rodák z Liverpoolu, šestatřicetiletý David Price. Ten soupeře ještě nemá, ale brzy by jsme se jej měli dozvědět.