Caleb Plant zatoužil po sjednocujícím souboji. Zajímá jej i bitva s Golovkinem!

Aktuální šampion IBF a světová pětka super střední váhy Caleb „Sweethands“ Plant (20-0-0, 12 KO) by chtěl letos konečně sjednocující souboj. Nebrání se však ani přesunu o váhovou kategorii níže a bitvě s Gennady „GGG“ Golovkinem (40-1-1, 35 KO).

Aktuální šampion IBF střední váhy Caleb Plant by se ještě letos rád dočkal sjednocujícího souboje. Sedmadvacetiletý Američan má velký zájem o souboj s šampionem WBA(Super) Callumem „Mundo“ Smithem (27-0-0, 19 KO), s šampionem WBC Davidem „Red Flag“ Benavidezem (22-0-0, 19 KO), nebo šampionem IBF a IBO střední váhy Gennady Golovkinem. Plant měl údajně nabídku i na souboj s nejlepším bojovníkem napříč všemi váhovými kategoriemi Saulem „Canelo“ Alvarezem (53-1-2, 36 KO), ale podle rodáka z Nashvillu žádná konkretní nabídka na souboj s Mexičanem nepřišla.

„Jsem připravený na každého soupeře. Potřebuji jen správný čas na přípravu. Jsem rád, že moje jméno bylo zmíněno v souvislosti s možným soubojem se Saulem Alvarezem, ale bohužel žádná konkrétní nabídka mi nebyla předložena. Zatím nechci souboj s Davidem Benavidezem, protože jej bude nyní čekat povinná obhajoba, tak uvidíme, jak to dopadne, ale pokud ji zvládne, tak do budoucna ten souboj chci. Nyní mě spíš zajímá sjednocující duel s Callumem Smithem. Můj tým má v plánu kontaktovat i Gennady Golovkina. Náš souboj by byl rozhodně zajímavý.“ – Nastínil své plány úřadující šampion IBF v super střední váze.