Bývalý trenér: Ruiz je líný, musíte ho udržet v tělocvičně!

Před několika dny bylo oficiálně oznámeno, že Andy Ruiz má nového trenéra, kterým se stal Eddy Reynoso. Bývalý bývalý trenér Abel Sanchez tento krok oceňuje, ačkoli zdůrazňuje, že jeho nástupce bude čelit velké výzvě!

„Eddy Reynoso ho musí držet v tělocvičně, nutit ho pracovat a zbavit ho všech lidí, který mají na Andyho špatný vliv. Andy musí poslouchat, protože Eddy je jeden z nejlepších trenérův boxu“. radí Sanchez.

A jedním dechem dodává „Bylo pro mě obtížné s Andym pracovat, protože byl líný. Pracovali jsme tvrdě, ale do naší práce se pletlo příliš mnoho lidí, kteří měli na Andyho špatný vliv. Andy nevypadá jako ideální boxer pro těžkou váhou, ale má úžasné schopnosti. Chybí mu pouze nadšení. Má spousty výmluv aby nemusel dřít. Je to škoda, protože dokázal dělat skvělé věci a proto se stal šampiónem“.

Připomeňme, že Andy Ruiz dokázal loni v červnu šokovat svět, když jako první v historii dokázal porazit úřadujícího šampióna Anthony Joshuu a sebrat mu pásy WBA super, WBO, IBF a IBO. V následné prosincové odvetě však zklamal svou váhou a výkonem a jasně na body prohrál a op ásy přišel.