Bývalý soupeř Wladimir Klitschka je infikován koronavirem a jeho stav je velice vážný!

Bývalý neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa Derrick „D-Train“ Jefferson (28-4-1, 21 KO) je aktuálně ve velmi vážném stavu. Dvaapadesátiletý Američan se infikoval koronavirem a aktuálně je v umělém spánku.

V roce 2001 si Derricka Jeffersona vybírá Wladimir „Dr. Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) ke své první obhajobě titulu WBO. Rodák z Michiganu nemá zrovna slavné jméno, ale jeho výška 198 centimetrů, rozpětí paží 208 centimetrů a knockoutová síla z něj dělají nepříjemného soupeře. Vždyť proti ukrajinské legendě nastupoval s rekordem (23-2-1, 19 KO). Borec s přezdívkou „D-Train“ také několikrát v prvním kole šampionovi zavařil. Trefil jej nepříjemnými údery, ale na konci prvního dějství bylo jeho snažení v troskách. Klitschko perfektně trefil hák z přední ruky a Jefferson šel poprvé k zemi.

Tuto situaci ještě dokázal rozchodit, ovšem ve druhém dějství jej již ukrajinský šampion zlikvidoval. Klitschko jej brutální zadní opět poslal na podlahu ringu a následným hákem svoji práci dokončil. V té době ještě Jefferson netušil, že v roce 2020 bude bojovat, ve svých dvaapadesáti letech, o holý život. Americký veterán se totiž nakazil koronavirem a byť první testy toto onemocnění neodhalily, tak ty druhé už ano. Nyní se bývalý neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa nachází v umělém spánku a jeho stav je velice vážný. Celá redakce Proboxing.cz drží tomuto obrovi palce v nejtěžší bitvě života a přeje brzké uzdravení.