Bývalý šampion UFC Conor McGregor ohlásil konec kariéry!

Jeden z nejoblíbenějších bojovníků UFC a celkově MMA na světě, „The Notorious“ Conor McGregor, šokoval svět i fanoušky, když ohlásil konec jeho sportovní kariéry. Půjde o fakt, nebo jde opět o chytrý tah irského bouřliváka?

Není tomu tak dávno, kdy Ir hovořil o svém dalším zápase v oktagonu a postoval videa z tréninků na svých sociálních sítích. V posledních dnech se hlavně jednalo o jeho boji s americkým „Kovbojem“ Donaldem Cerronem. Nyní je vše jinak, když McGregor, jen tak mimo řečí, ohlásil svůj konec. Za poslední tři roky je to tak po druhé, co hvězdný Ir končí kariéru a nikdo si není jistý, jestli opravdu, nebo zkouší vyvinout tlak na UFC, která mu nechce dát podíl v organizaci. „Hej lidi, jen rychlá informace. Rozhodl jsem se odejít ze sportu zvaného MMA. Všem svým starým kolegům přeji hodně úspěchů v dalších bojích.“ – Napsal na svůj twitter Conor.

To samozřejmě nenechalo chladným Danu Whita. Prezident největší a nejslavnější MMA ligy světa okamžitě přispěchal se svým prohlášením. „ Má dost peněz na to, aby mohl skončit. Jeho whiskey je skvělá a je to obrovský hit. Na jeho místě bych také skončil. Víte, sice končí s bojovými sporty, ale pracovat bude dál. Jeho whiskey ho jistě hodně zaměstná. Bylo skvělé sledovat jeho kariéru a jsem nesmírně šťastný, že jsem u toho mohl být. Ten chlap dokázal nepředstavitelné věci a mimo oktagon jistě předvede ještě hodně.“ – Prohlásil šéf slavné ligy.