Bývalý šampion má nového trenéra? Andy Ruiz Jr. se poprvé setkal s Eddym Reynosem!

Bývalý světový šampion těžké váhy Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-2-0, 22 KO) zřejmě konečně našel svého nového trenéra. Tím by se měl stát kouč hvězdného Mexičana Saula „Canelo“ Alvareze (53-1-2, 36 KO), Eddy Reynoso.

Před týdnem se ve světových médiích objevila informace, že bývalý šampion těžké váhy Andy Ruiz zřejmě spojí síly s koučem hvězdného Saula „Canelo“ Alvareze, Eddym Reynosem. Obě strany se ke spolupráci stavěly hodně kladně a nyní to vypadá, že přišla vytoužená dohoda. Třicetiletý Američan s mexickými kořeny se setkal s nejlepším trenérem roku 2019 a domluvili se na společném tréninku. Ten by měl proběhnout začátkem června a pokud budou oba spokojeni s průběhem spolupráce, tak zřejmě uvidíme Reynosa stát v rohu bývalého držitele pásů WBA, WBO, IBF a IBO při dalším souboji.


„Mluvili jsme s Eddym Reynosem a je to opravdu velký profesionál. Nastínil nám přesný plán pro Andyho a zní to hodně zajímavě. Víte, Eddy je hodně energický trenér a je na něm vidět, že by nám rád pomohl. V červnu tedy zahájíme přípravným kemp a v září by měl být Andy připravený na další souboj.“ – Potvrdil médiím otec hvězdného „Destroyera“. Ruiz by se tedy měl stát tréninkovým parťákem Saula Alvareze, Ryana Garcii, Oscara Valdeze, či Franka Sancheze. Příštím soupeřem světové šestky by se měl stát Chris Arreola, ale oficiálně tato informace potvrzena nebyla. Zájem o souboj potvrdil i Adam Kownacki, či Luis Ortiz.