Bývalý boxer Glazkov se živí jako řidič kamionu!

Vyachelav GlazkovTaky si říkáte kam se vytratil jeden z bývalých nejlepších ukrajinských boxerů? Již třetí rok se ve spojených státech živí jako řidič kamiónu!

Vyacheslav Glazkov (21-1-1, 13 KO) Ukončil kariéru před více jak třemi lety, kdy prohrál v souboji o uvolněný světový titul IBF s Američanem Charlesem Martinem. Glazkov si v zápase přetrhal křížové vazy v koleně po špatném došlapu a musel ze zápasu odstoupit.

Ukrajinský boxer musel na operaci, po kterého ho čekala šestiměsíční rekonvalescence. Když už to vypadalo, že by se mohl vrátit mezi šestnáct provazů, tak si při běhání poranil meniskus a ukončil svou sportovní kariéru.

Tomasz Adamek vs Vyachelav Glazkov

Za vydělané peníze v titulovém zápase si koupil v USA dům a kamion a stal se přepravcem. Podle bližších informací si Glazkov vydělá měsíčně zhruba 10 tisíc amerických dolarů.

Vyacheslav Glazkov vs Steve Cunningham

Bronzový medailista z Pekingu 2008 tak úplně sešel z očí fanoušků a září reflektorů a prakticky přerušil sportovní kontakty. Glazkov minulý měsíc oslavil 35. narozeniny a ukrajinský server Champion.com.ua bude bývalého boxera kontaktovat ohledně jeho případného návratu do ringu nebo zdali už nadobro pověsil boxerky na hřebík.

Charles Martin vs Vyachelav Glazkov