Bytyqi má před sebou další obhajobu pásu WBC!

Nejlepší českou boxerku a světovou šampiónku organizace WBC v atomové váze Fabianu Bytyqi čeká v sobotu 30. listopadu mexická zápasnice Ana Arrazola! V titulovém zápase se představí také Stanislav Eschner, který vyzve Marka Andrýska. Dále uvidíme Tomáše Šálka, Roberta Racze nebo aktuálního mistra republiky Karla Hořejška!
30.11.2019 – Sportovní hala Kladno, ČR
Atomová váha WBC
Fabiana Bytyqi vs Ana Arrazola

Neporažená česká jednička Fabiana BYTYQI (14-0-1, 5 KO) a mexická trojka “La Bronca” Ana ARRAZOLA (28-13-3, 14 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Fabiana získala světový titul WBC loni 22. září v domácí hale Slunetě, kde jasně vybodovala 99:91 a 2x 100:90 britskou bojovnici Denise Castle (3-2-0, 3 KO)

Letos 6. dubna přišla první obhajoba a ve stejné hale se postavila proti vyzývatelce z Mexika Marii Soledad Vargas (13-3-1, 1 KO). Zápas se české boxerce nepovedl úplně podle představ a zápas nakonec skončil těsnou remízou. Body tehdy byly následovné: Ondřej Holubek 97:96 (Bytyqi), Esa Lehtosaari 98:93 (Vargas) a Jan Teleki 95:95.

Fabiana Bytyqi vs Evgeniya Zablotskaya

Nyní Fabianu čeká druhá obhajoba pásu a do cesty se ji postaví 39 letá zkušená válečnice Ana Arrazola. Mexičanka má za sebou mnoho titulových bitev a protože neprohrává před limitem, tak také mnoho odboxovaných kol. Jen pro srovnání, Fabiana v profiringu odboxovala rovných 100 kol a Ana 300 kol.

Arrazola rozhodně nejede do České republiky na výlet, ale bude chtít odjet s pásem, který patří organizaci sídlící právě v Mexiku. Na straně Fabiany bude rozhodně věk, dravost a domácí prostředí. Na straně soupeřky zkušenosti a velká fyzická zdatnost.


Super střední váha
Stanislav Eschner vs Marek Andrýsek

Česká trojka Stanislav ESCHNER (12-13-1, 6 KO) a česká neporažená pětka Marek ANDRÝSEK (3-0-0, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český titul ČUBP!

Standa na české půdě neprohrál ještě jediný zápas. Letos odboxoval již tři duely, v únoru prohrál před limitem s neporaženým Britem Danem Azeezem (10-0-0, 7 KO), v dubnu si spravil chuť vítězstvím na body s René Molíkem a následně v květnu těsně na body podlehl německé vycházejí hvězdě Michaelovi Eifertovi.

Nyní ho čeká čtvrtý letošní duel a bude to o český národní titul ČUBP a do cesty se mu v desetikolové bitvě postaví bývalý skvělý amatérský boxer Marek Andrýsek. Ten má na svém kontě již tři profesionální duely, které vyhrál před limitem. Je důležité dodat, že to byly soupeři na rozjezd profi kariéry – Josef Holub (5-107-1, 2 KO),  Jan Sendrei (1-14-0) a Ondrej Feix (1-1-0, 1 KO).


Andriy Rudenko

Dále v ringu uvidíme českou dvojku těžké váhy Tomáše Šálka (10-1-0, 8 KO), slovenskou jedničku super střední váhy Roberta Rácze, souboj polotěžkých vah Karel Hořejšek vs Josef Obešlo, Těžkou váhu Radka Vařaka nebo ukrajinskou mašinu Andriy Rudenka (32-4-0, 20 KO).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *