Byli jsme navštívit trénink dětí trenéra Roberta Rosenberga! VIDEO!

Robert RosenbergVčera jsme se byli podívat na tréninku prcků, kterým se Rosenberg věnuje 2x týdně vždy v úterý a čtvrtek od 17h.

Hodinový trénink malých dětí vyjde v boxerně Roberta Rosenberga na krásných a přijatelných 50 korun, což si může dovolit téměř každý.
Trénink začal přesně v 17h nástupem a nahlášením všech dětí.
První fáze se skládala z rozcvičky, aby se děti trochu zahřáli. Postupně běhali okolo kuželů, skákali přes překážky, skákali panáky, poskakovali ze strany na stranu a běhali na místě. Dále běh na místě s direkty a háky.
Druhá fáze probíhala již s bandážemi a rukavicemi.
Všichni v cca stejné výšce udělali dvojice a po dvou minutách střídali direkty, háky a kombinace direktů a háků.
Poté se udělali 2 družstva, načež první ve dvojicích byli na lapách a druhé družstvo se přesunulo k pytlům. Po pár minutách se obě družstva prohodila.
Mezi cviky je vždy 10ti vteřinová pauza na napití, aby se dodržel správný pitný režim. Tréninkem provázel osobně Robert Rosenberg.
Video z tréninku dětí v boxerně Roberta Rosenberga ⇓
Rosenberg se stále tvrdě připravuje na galavečer v Ústí na Labem, kde 11. dubna vyzve Radka Linku o titul České republiky v křížové váze.

V jaké je nyní Robert formě se můžete podívat na sestřih jeho posledního zápasu z 6. března v Trutnově s Maďarem Martinem Szatmarim ⇓