Bude souboj Furyho se Schwarzem eliminátorem v rámci WBO?

Hlavní zápas galavečera v Las Vegas mezi teprve pětadvacetiletým Němcem, Tomem Schwarzem (24-0-0, 16 KO) a o pět let starším lineárním šampionem těžké váhy, Tysonem „Gypsy King“ Furym (27-0-1, 19 KO), bude zřejmě eliminátorem v rámci organizace WBO.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


„Pokud mám správné informace, tak můj duel se Schwarzem může být vyhlášen, jako souboj o dočasný titul WBO. Tento pás totiž nebyl dlouhou dobu obhajován povinným vyzývatelem, takže je zde tato možnost. Uvidíme, co se stane. Ještě zbývá pár dní.“ – Rozpovídal se pro zámořská média rodák z Manchesteru, který měl titul WBO v držení, když v roce 2015 sesadil z trůnu dlouholetého krále těžké váhy, Wladimira „Dr. Steelhammer“ Klitschka.

„Každopádně je již skoro jisté, že vítěz se stane povinným vyzývatelem šampiona, kterým je nyní Andy Ruiz. Jsem šťastný, protože se opět vrátím tam, kde je mé místo. Opět vybojuji všechny pásy a potvrdím fakt, že já jsem králem těžké váhy.“ – Dokončil své povídání 206 centimetrů vysoký Fury, jehož kralování neukončila porážka v ringu, nýbrž psychické problémy doprovázené holdování alkoholu a kokainu. Vrátí se nesesazený král zpět na svůj trůn?