Bude Mayweather zase bojovat na Rizinu?

Bývalý šampión pěti váhových divizích Floyd Mayweather jr odhalil, že plánuje cestovat do japonského Tokia, aby se sešel s tamní organizací Rizin!

Bývalý neporažený šampión „Money Pretty Boy“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) se možná vrátí k exhibičnímu boji na galavečeru Rizin.

Americký boxer vystoupil 31.12.2018 na galavečeru Rizin 14, kde se utkal s domácím kickboxerem Tenshinem Nasukawou v exhibičním boxerském zápase. Šlo o velké divadlo, které Mayweather ukončil již v prvním kole.

„Brzy jedu do Tokia, abych se sešel se zástupci organizace Rizin a plánujeme velkou tiskovou konferenci. Buďte v očekávání, bude to velké“. řekl bývalý šampión

Co si z těch slov vzít? No každopádně tam nejde jen posedět a Japonci jsou schopni i ochotni zaplatit za světové hvězdy obrovské peníze  podle vyjádření to vypadá, že bychom mohli Mayweathera vidět v dalším boji.

Mayweather ukonči profesionální kariéru v roce 2015, kdy jasně vybodoval krajana Andre Berta a obhájil tituly ve velterové váze. V roce 2017 se k boxu vrátil v megazápasu s dvojnásobným šampiónem Conorem McGregorem. Jednoznačnou záležitost ukončil v desátém kole a po zápase hvězdu MMA velmi chválil za to jak se dokázal na zápas připravit.