Buatsi přetlačil na body Richardse!

Joshua Buatsi vs Craig RichardsEliminační souboj organizace WBA v polotěžké váze vyhrál Joshua Buatsi, když ve vyrovnané bitvě přetlačil na body Craiga Richardse! Video ze zápasu v článku!

21.5.2022 – O2 aréna, Londýn, VB
Polotěžká váha
Joshua Buatsi 🇬🇭🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards
Jan Christensen 116:112
Gustavo Padilla 115:113
Bob Williams 115:113

Eliminační souboj polotěžké váhy nabídl velmi vyrovnaný duel. Favorizovaný Joshua Buatsi (16-0-0, 13 KO) stál jednoznačně před nejtěžší výzvou kariéry a Craig Richards (17-3-1, 10 KO) si na Buatsiho velmi věřil. Nicméně v zápase to bylo jak na houpačce a boxeři podávali na střídačku lepší výkony.

Ke konci zápasu už tempo polevilo a duel pomalu došel až do bodového výsledku. V tom všichni tři sudí viděli jako těsného vítěze Buatsiho a ten tak získal právo vyzvat neporaženého šampióna Dmitry Bivola (20-0-0, 11 KO).

„Bylo to velmi tvrdých dvanáct kol a musím říct, že Craig má můj maximální respekt. Je to opravdu skvělý boxer. Nyní chceme titulový zápas a to co nejdřív. Nebudeme uhýbat před ničím ani před nikým“. řekl Buatsi.

Joshua Buatsi vs Craig Richards

„Myslel jsem si, že jsem udělal dost na to, abych vyhrál. Byl jsem v zápase silný a cítil jsem se výborně. Ale nedá se nic dělat, čest Joshuovi, je to pekelně dobrý bojovník“ řekl po porážce Richards.

Joshua Buatsi vs Craig Richards