Bryant Jennings: Joe Joyce bude moje údery zastavovat čelistí!

Americký „By-By“ Bryant Jennings (24-3-0, 14 KO) si hodně věří před soubojem se stříbrným olympionikem, Joe „Juggernaut“ Joycem (9-0-0, 9 KO), který je naplánovaný na 13.7.2019 do londýnské O2 Arény.

Čtyřiatřicetiletá světová šestadvacítka a americká šestka těžké váhy, Bryant Jennings, si hodně věří před soubojem s o rok mladší světovou osmadvacítkou a britskou sedmičkou, Joe Joycem. V roce 2013 a 2014 dokázal porazit Andreye Fedosova, Artura Szpilku ,či Mika Pereze, ovšem ve velkých soubojích vždy selhal. S tehdejším králem těžké váhy, Wladimirem Klitschkem, sice předvedl dobrý výkon, ale na šampiona to nestačilo. Následně jej hodně tvrdě ztrestal kubánský „King Kong“ Luis Ortiz, jenž jej ukončil poprvé před limitem. V lednu tohoto roku se to samé povedlo i kolumbijskému válečníkovi, Oscaru Rivasovi, který Američana ukončil technickým knockoutem v posledním dvanáctém kole.

Jenže rodák z Filadelfie stále věří ve své schopnosti a Joyce hodlá porazit. „Joyce může očekávat, že na něj dopadne lavina úderů a podle toho, co jsem nedávno viděl, tak jeho obrana není nejlepší. Bude mé rány chytat čelistí.“ – Rozpovídal se pro britská média Jennings. Následně se rozpovídal i o hlavním souboji večera, který obstarají dva mladí Britové, Nathan Gorman a Daniel Dubois. „Gorman je kvalitní a chytrý kluk. O Danielovi jsem pouze slyšel, ale ještě jsem jej boxovat neviděl. Každopádně oba musí umět boxovat, protože bojují v hlavním zápase večera.“ – Doplnil svůj komentář ke galavečeru Jennings.