Brutální bitku ve druhém semifinále opanoval Tyson! Foremana knockoutoval ve čtvrtém kole!

Skvělou bitku nám nabídlo druhé semifinále virtuálního turnaje „The eWBSS Heavyweight Legends Tournament“ mezi „Iron“ Mike Tysonem (50-6-0, 44 KO) a „Big“ George Foremanem (76-5-0, 68 KO).

Střet nejmladšího šampiona v historii těžké váhy s tím nejstarším šampionem v historii nabízel od začátku naprosto demoliční podívanou. Oba borci začali ve velkém tempu a vědomi si své síly, snažili se jeden druhého knockoutovat. Mike Tyson precizně zkracoval vzdálenost k většímu Foremanovi a ostřeloval svého soka brutálními háky, zatímco ten se snažil držet souboj na distanc a boj prokládal ničivými zvedáky. První dvě kola byla naprostou vyrovnanou bitkou. Chleba se začal lámat až ve třetím kole.

„Iron Mike“ zvolil dobrou taktiku, když se více zaměřoval na spodky svého staršího krajana. Tento plán začal přinášet ovoce a ve třetím dějství legendární zvíře doslova uhnalo „Big George“. Několik tvrdých háků na játra dostalo Foremana do problémů a ničivý úder ze zadní ruky přesně na spánek jej definitivně poslal na podlahu ringu poprvé. Tysonovi se podařilo soupeře ještě ke konci kola dostat do problémů, ale druhý knockdown se nekonal. Ten přišel až ve čtvrtém dějství.

Hladové „Zvíře“ cítilo krev a tlačilo Foremana do provazů. Tvrdý hák a nejstarší šampion těžké váhy byl opět na zemi. Situaci ještě zvládl, ale další nápor v podobě dvou za sebou jdoucích demoličních háků už nerozchodil. Mike Tyson se tedy stává semifinalistou a zítra ve 20:00 si to rozdá s Muhammadem „The Greatest“ Alim (56-5-0, 37 KO).