Browne knockoutoval Longa a vyzval Kownackého!

Browne vs Long

Australan Lucas „Big Daddy“ Browne (26-1-0, 23 KO) knockoutoval novozélandského veterána Juliuse Longa (18-21-0, 14 KO) ve třetím kole a vrátil se tak po drtivém knockoutu od Dilliana Whyta (24-1-0, 17 KO). Následně okomentoval svoje plány do budoucna.

Před duelem si novozélandský obr pustil pusu na špacír a tentokrát se mu to zle vymstilo. V roce 2015 padl s Lucasem Brownem v kole číslo devět. Nyní přišel konec o šest kol dříve. V prvních kolech se přitom Longovi dařilo využívat svých rozměrů a dlouho Brownovi odolával. Jenže po té Australan napřáhl pravačkou, která přesně trefila Longovu čelist. Ten se poroučel na zem i do bezvědomí. Nakonec vše dobře dopadlo a Novozélanďan se účastnil i vyhlášení výsledku.

Lucas Browne vs Julius Long

„Musím se poklonit Juliusovi. Přišel sem opravdu bojovat. Je to opravdu velký a silný chlápek, který umí využívat svých předností. Věděl jsem, že jsem ho dobře trefil. Je to vždycky dobrý pocit.“ – Rozpovídal se po duelu australský chasník. „Rád bych bojoval s Adamem Kownackim na jeho domácí půdě, před jeho fanoušky. Také se mezi fanoušky mluvilo o Davidovi Allenovi. Rád bych se vrátil do Velké Británie a napravil si reputaci u zdejších fanoušků. A tady v Austrálii bych se rád utkal například s Alexem Leapaiem.“ – Uzavřel svoje vize Browne.