Bronzový medailista z olympijských her v Riu, Ivan Dychko, míří mezi profesionály!

Ivan DychkoKazašský obr, Ivan Dychko, míří mezi profesionální boxery. 205 centimetrů vysoký boxer, který na olympijský hrách v Riu vyhrál bronzovou medaili v super těžké váze, podepsal s australskou promotérskou stájí MJA Entertainment.

Další obrovský chlap v těžké váze co bude budit respekt. Ivan Dychko je velmi zajímavým prospektem, který jistě zamíchá kartami. Dva metry a pět centimetrů, to je výška kazašského rodáka, který se může pyšnit bronzovou medailí z olympijský her v Riu a v Londýně. Mezi jeho další úspěchy patří dvě stříbrné a jedna bronzová medaile ze světových šampionátů. V amatérském ringu dokázal porazit borce jako je Jalolov, Majidov, Pfeifer nebo Hrgovič.

Ivan Dychko

Dychko je velmi vysoký boxer, který v sobě kloubí perfektní fyzickou kondici, ohromné amatérské zkušenosti ze světových turnajů a olympijských her a v neposlední řadě věk. Dychkovi je pouhých šestadvacet let, takže má obrovský potenciál do budoucnosti, který hodlá využít pod promotérskými křídly australské stáje MJA Entertainment. 181-18 to jsou čísla, která značí vynikající rekord Dychka, který svedl i velmi vyrovnanou bitvu se současným šampionem IBF, Anthonym Joshuou. Oba se střetli na olympijských hrách v Londýně a Dychko tehdy prohrál velmi těsně 13:11.

Ivan Dychko

„ Anthony Joshua je muž, který mě velmi motivoval. Hlavně naše možná budoucí odveta. Myslím si, že jsem lepší než on a byl jsem lepší i v Londýně. Pokud porazí Klitschka, velmi rád bych se s ním střetl tváří v tvář. Mým snem jsou určitě pásy, které bych rád vyhrál a všechny sjednotil.“ – Neskrýval své skromné plány Kazach. „ Dlouho jsme toho chlapce sledovali a musíme uznat, že má nesporný talent. Je velmi chytrý, obrovitý a přitom skvěle se pohybující atlet, který je schopný rozdávat velmi tvrdé rány. Budeme postupovat systematicky, aby se postupně prodral žebříčkem. Jeho hlavní motivací je odveta s Anthonym Joshuou, který jej sporně porazil na olympiádě v Londýně.“ – Doplnil obra, manažer australské stáje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *