Broner strávil víkend ve vazbě!

Jak to tak vypadá, tak bývalý světový šampión Adrien Broner má poslední roky více incidentů se zákonem než zápasů v ringu. Uplynulý víkend strávil za mřížemi a ven se dostal až na kauci!

Bývalý světový šampión čtyř váhových kategorií, dvaatřicetiletý americký boxer „The Problem“ Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) dostal v roce 2016 30 dní „na tvrdo“ za pohrdání soudem, když na soudní řízení dorazil s tříhodinovém zpoždění a ještě pod vlivem alkoholu, poté co byl obviněn za napadení jiného muže na bowlingu.

Následně byl v prosinci 2019 usvědčen ze sexuálního obtěžování v nočním klubu, ke kterému došlo v červnu 2018 a vyfasoval pokutu ve výši 830 tisíc dolarů a také měl povinně docházet na semináře o sexuálním násilí.

Loni v srpnu Adrien Broner strávit týden ve vězení za řízení pod vlivem alkoholu. Soudkyně Sherrie Miday ho poslala za mříže rovnou ze soudní síně. Verdikt okomentovala slovy: „Doufám, že rozsudek bude pro vás budíčkem“.

Nyní byl zatčen znovu a to ve státe Kentucky. Broner totiž nesplnil nařízení soudu z roku 2019, kdy měl zaplatit již zmíněné vyrovnání a docházet na semináře a měl tak zákaz opouštět svůj domovský stát. Bývalý šampión strávil ve vazbě pouze víkend a byl propuštěn v neděli na kauci ve výši 25 000 dolarů.


Vřískot (2022) 🎬😱🔪 CZ TRAILER
V kinech od 13.1.2022