Britský promotér Frank Warren o Audley Harrisonovi

Frank Warren
Frank Warren

Uznávaný Britský promotér Frank Warren se vyjádřil k boxerskému roku 2015, čeho se nejvíce bojí…

Frank Warren se v roce 2015 nejvíce bojí dvou věcí.
Tou první je, že to vypadá, že se letos opět neuskuteční celosvětově očekávaný duel mezi dvěma legendami a to souboj mezi Američanem Floydem “MONEY” Mayweatherem (47-0-0, 26 KO) a Filipíncem Manny “PAC MAN” Pacquiaem (57-5-2, 38 KO).

A druhou špatnou zprávou podle Warrena je návrat Britského boxera Audley “A FORCE” Harrisona (31-7-0, 23 KO) zpátky do ringu a jeho vyzývání borců jako je Anthony Joshua, David Haye nebo Dereck Chisora.

Na adresu svého krajana se vyjádřil následovně: “Jak vůbec může Harrison pomýšlet na souboj s Joshuou? Vždyť proti němu má šance stejné, asi jako bych do toho ringu vlezl já! Je pravdou, že vyhrál Olympiádu v roce 2000, ale jeho styl a kvalita boje je spíš k amatérskému boxu než k boxu profesionálnímu o čemž se mohli všichni přesvědčit v jeho soubojích. Myslím, že když oznámil konec kariéry, tak to všichni vzali pozitivně a i kritici uznali, že Harrison ví, kdy skončit. Nicméně jeho návrat mě děsí a pokud si ho opravdu někdo z výše jmenovaných vybere do zápasu, tak se bavíme o minutové záležitosti”. Dodal Warren

Chisora - Warren - Fury
Chisora – Warren – Fury