Briggs chce Mike Tysona!

Další těžká váha má zájem o souboj s legendárním Mike Tysonem. Není jím nikdo jiný než ukřičený „Lets go Champ“ Shannon Briggs!

Shannon Briggs je dalším bývalým šampionem v těžké váze po Evanderovi Holyfieldu, který chce čelit Mike Tysonovi, který plánuje návrat mezi šestnáct provazů. Briggs dokonce tvrdí, že získal podporu investorů, kteří mají zájem uspořádat jeho souboj s Tysonem.

Shannon Briggs vs Emilio Zarate

„Řeknu to takhle: peníze tam jsou“! 48letý Američan řekl v rozhovoru pro SiriusXM’s, s tím, že peníze nejsou problém, ale podrobnosti nemůže sdělit. Jediné co je jisté, že by šlo o boj pro charitu. „Má to být show, zápas pro zábavu, ale je Mike Tyson a když se ozve gong, něco se může náhle změnit. Má samozřejmě silnou ránu a dokonce mi může zlomit žebra. Musím na to být připravený, “řekl Briggs a dodal: „Mike Tyson je blázen, něco se změní a on mě bude chtít sežrat. A pak každý řekne, že je připraven na Wildera“!

Shannon Briggs

Připomeňme, že Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) stál naposledy v ringu v květnu 2016, kdy v prvním kole knockoutoval Argentince Emilio Ezequiel Zaratu!

Shannon Briggs vs Michael Marrone