Briggs a Jackson předvedli skvělou show na tiskovce Triad Combat!

Shannon Briggs vede boxery a Quinton Jackson vede MMA fightery. Na galavečeru Triad Combat se ukáže, kdo bude ve vzájemných duelech lepší. Boxeři nebo MMA zápasníci? Galerie a video z tiskové konference!

Již tuto sobotu uvidíme na galavečeru Triad Combat, který pořádá promotérská skupina Triller. Můžeme se těšit na 7 zápasů ve speciálním trojúhelníkovém ringu, který bude lemovat 12 provazů a bude se bojovat v hybridních 8mi uncových otevřených rukavicích ve dvouminutových kolech.

Boxery do zápasu povede boxer „Let’s Go Champ“ Shannon Briggs a MMA Fightery povede bývalý šampión UFC „Rampage“ Quinton Jackson. A oba na noční tiskové konferenci předvedli skvělou show plnou silných řečí. Hlavním duelem galavečera bude devítikolová bitva Kubrat Pulev vs Frank Mir.

„Rampage se mě bojí a bojí se mnou utkat. V sobotu povede vystrašenou skupinu bojovníků, který poznají, co je box. Mluví tvrdě jako většina kluků z MMA, ale když se utkají s boxery, tak po zápase mlčí. Podívejte se na můj tým, mám tu sedm špičkových boxerů. Respektuji Franka Mira, ale Kubrat Pulev toho kluka knockoutuje, to Vám slibuji. Rampage je všechny vede do ohně, ze kterého není cesty zpět“ říká odhodlaně boxerský veterán Shannon „Cannon“ Briggs

„Neznám nikoho z těchto boxerů, ale znám moje kluky z MMA a všichni jsou to zabijáci. Bojovníci z MMA jsou nejtvrdší fighteři planety, všichni to vědí a v sobotu večer to poznáte. Přestaňte nás konečně podceňovat, tyhle boxery porazíme. Shannon umí hodně mluvit, ale moji bojovníci ho umlčí. A pokud chce Shannon bojovat se mnou, tak pojďme na to“ reagoval veterán UFC a Bellatoru Quinton „Rampage“Jackson


🔺 Triad 🔺 Combat 🔺

Bantamová váha (5×2 min)
Angelina Hoffschneide vs Alexa Culp
Velterová váha (5×2 min)
Harry Gigliotti vs Jacob Thrall 
Polotěžká váha (7×2 min)
Scott Sigmon vs Albert Tumenov
Polotěžká váha (7×2 min)
Michael Seals vs Mike Perry
Super střední váha (7×2 min)
Brian Vera vs Derek Campos

Těžká váha (7×2 min)
Alexander Flores vs Matt Mitrione
Těžká váha (9×2 min)
Kubrat Pulev vs Frank Mir