Briedis bude již tuto sobotu obhajovat titul IBF!

Lotyšský šampión Mairis Briedis má před sebou první obhajobu světového titulu IBF. Na domácím galavečeru v Rize vyzve rodáka z Kazachstánu Artura Manna!

16.10.2021 – Arena Riga, Riga, Lotyšsko
Křížová váha
Mairis Briedis 🇱🇻🆚🇰🇿 Artur Mann

Lotyšská a světová jednička Mairis BRIEDIS (27-1-0, 19 KO) a německá jednička a světová jedenáctka „Thunderman“ Artur MANN (17-1-0, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace IBF!

Šestatřicetiletý Lotyšský šampión získal světový titul WBO před dvěma lety, když porazil díky faulům polské bijce Krzystofa Glowackiho. Organizace WBO následně nařídila odvetu o kterou ale neměl Briedis zájem a pás mu byl odebrán.

Loni v září vyzval šampióna organizace IBF, Kubánce Yuniela Dorticose. Očekávaný duel lotyšský boxer zvlkádl a Kubánce vybodoval 2x 117:111 a 114:114. Nyní ho tak čeká první obhajoba a promotéři mu vybrali třicetiletého rodáka z Kazachstánu boxujícího za Německo Artura Manna.

Artur Mann před dvěma lety boxoval o světový titul IBO, když vyzval Jihoafrického šampiona Kevina Lerenu. S ním však Mann vydržel pouhá čtyři kola sen o titulu se rozplynul. Pro Manna to byla první profesionální porážky a není má šanci na reparát, nicméně jsou jeho šance ještě nižší než v souboji s Lerenou.


Vřískot (2022) 🎬😱🔪 CZ TRAILER
V kinech od 13.1.2022