Breazeale : Fury dal Wilderovi velkou lekci v ringu!

Sotva se nám potvrdil střet dvou dvoumetrových chasníků Dominica „Trouble“ Breazeala (20-1-0, 18 KO) a šampiona WBC, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (40-0-1, 39 KO), ihned začala válka slov.

Již na úterní tiskové konferenci bylo pořádně dusno. Ještě aby ne, když si oba obři nemůžou přijít, od jisté chvíle, na jméno. Vše to totiž začalo 25.2.2017 v birminghamské Legacy Aréně, kde oba borci zapsali velké vítězství. Wilder zničil v pěti kolech vyzývatele Geralda Washingtona. Breazeale ve vyhrocené bitvě nakonec knockoutoval polského bijce Izuagbeho Ugonoha. Následně se oba tábory střetly v hotelové hale, stačilo pár slov a začalo peklo, které museli krotit členové obou týmů. „Chci ho zničit. Pro mě je to osobní.“ – prohlásil šampion na tiskové konferenci.

„Wilder měl prohrát. Nepochybuji o tom. Nechtěl jsem ani zůstat v hale, jak jsem byl znechucený. Všichni čekali na rozhovory, ale já jsem musel odejít. Úplně mě to otrávilo. Neexistovalo nic, proč by to mělo skončit remízou.“ – Začal své rýpaní povinný vyzývatel. „Chápu, že Wilder je šampion a že poslal Furyho na podlahu ringu. Také chápu, že zřejmě proto se rozhodčí přiklonili na jeho stranu, ale Wilder dostával školu. Fury ho vzal zkrátka do školy. Ten chlap má má výšku, sílu a inteligenci. Klobouk dolů. Pro mě je Fury jednoznačný vítěz tohoto souboje.“ – zakončil své povídání třiatřicetiletý rodák z Glendale.