Bratr šampiona těžké váhy opět prohrál. Marsellose Wildera knockoutoval veterán Long!

Na galavečeru v MGM Grand se objevil i bratr uřadujícího šampiona těžké váhy Marsellos Wilder (5-2-0, 2 KO), kterému se však příliš nedaří. Nyní jej ve čtyřech kolech tvrdě knockoutoval Dustin Long (3-1-2, 3 KO).

Na galavečeru MGM Grand, kde hlavním soubojem byl střet aktuálního krále těžké váhy a šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-0-1, 41 KO) s kubánským veteránem Luisem „King Kong“ Ortizem (31-2-0, 26 KO), se představil i mladší bratr prvně jmenovaného Marsellos Wilder. Mladší ze sourozenecké dvojice měl krušný začátek roku 2019, když jej poprvé v kariéře porazil William Deets (8-14-0, 3 KO). Rodák z Alabamy boxující křížovou váhu však dokázal ještě letos nastřádat dvě vítězství na body a už to vypadalo, že se dostane zpět na vlnu vítězství.

Jenže dnes narazil na sedmatřicetiletého veterána Dustina Longa, jenž jej nehezky ukončil. První dvě kola byla v režii Wildera, který byl aktivnější i přesnější a postupně to začínalo vypadat, že dokáže duel opanovat na body v šestikolové řeži. Opak byl pravdou. Ve čtvrtém dějství si totiž nepohlídal hák ze zadní ruky o sedm let staršího protivníka a šel k zemi. Zkušený ringový sudí Jay Nady na nic nečekal a když viděl mladého Američana totálně otřeseného, tak raději souboj ihned ukončil. No, ve stopách svého staršího bratra se Marsellos asi nevydá. Dustin Long v sedmatřiceti letech také díru do světa již neudělá, ale to mu nezabránilo si po skvělém knockoutu zatancovat v ringu.