Braekhus vs Reis již tuto sobotu!

Královna ženského boxu Cecilia Braekhus má před sebou další obhajobu pásů WBA, WBC, WBO, IBF a IBO. Do cesty se ji postaví Američanka Kali Reis!

5.5.2018 – StubHub Center, Carson, California, USA
Velterová váha ženy
Cecilia Braekhus vs Kali Reis
Neporažená norská a světová jednička „First Lady“ Cecilia BRAEKHUS (32-0-0, 9 KO) a americká jednička a světová dvojka střední váhy „KO Mequinonoag“ Kali REIS (13-6-1, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

Cecilia Braekhus letos v září oslaví již 37. narozeniny, ale to ji neubírá dravost a chuť bojovat, ba naopak. Tahle rodačka z Kolumbie má před sebou 33. profesionální duel a vněm bude obhajovat všechny prestižní pásy WBA, WBC, WBO, IBF a IBO, což je věc nevídaná i mezi muži.

Braekhus měl v loni 3 těžké zápasy a všechny zvládla s naprostým přehledem. V únoru jasně vybodovala švédskou krásku Klaru Svensson, v červnu světovou jedničku super lehké váhy, Argentinku Ericu Anabell Farias a v posledním říjnovým zápase zničila v šesti kolech další švédskou hvězdu Mikaelu Lauren.

Nyní má před sebou bývalou světovou šampiónku střední váhy Kali Reis. Ta stejně jako Braekhus loni zvítězila ve všech svých duelech, ale nutno podotknout, že měla mnohem slabší soupeřky neboť si spravovala chuť po porážce s Christinou Hammer ji vybodovala v listopadu 2016.

V tomto duelu je bezesporu favoritkou Cecilia Braekhus a nepředpokládá se jiná varianta než výhra této krásky a dnes už i legendy profesionálního boxu, která má své místo v mezinárodní boxerské síni slávy.

Hlavním zápasem galavečera bude souboj mezi Gennady Golovkinem a Vanesem Martirosyanem. Podrobnosti ZDE!