Boxing Live: Vařak vs Miller!

Na Boxing Live v Ústí nad Labem nás čeká další velmi zajímavý zápas. V těžké váze se utkají domácí borec Radek Vařak a Američan Shawn Miller!

6.4.2019 – Sluneta, Ústí nad Labem
Těžká váha
Radek Vařak vs Shawn Miller
Česká pětka Radek VAŘAK (5-7-0, 3 KO) a americká jedenáctka Shawn MILLER (19-4-1, 7 KO) se utkají v zápase vypsaném na 6 kol!

Radek 17. září 2016 odjel na zápas do Manchesteru, kde se utkal s domácím bijcem Lee Carterem. Domácí favorit českého borce podcenil a skvěle připravený Vařak si odvezl zpět do Česka velmi cenný skalp, když Cartera porazil těsně na body 39:38.

O rok později se v eliminátoru těžké váhy 24.9.2017 utkal s Plzeňákem Pavlem Šourem o to, kdo následně vyzve šampióna Václava Pejsara. Na Šoura však nestačil a prohrál v prvním kole.

Radek Vařak vs Danny Williams

Ústecký sympaťák a dříč má tak před sebou další velkou výzvu kariéry. V dubnu vyzve americkou mlátičku Shawna Milleramá na svém kontě již skalp dvou českých boxerů Roberta Rosenberga, kterého jasně vybodoval 59:57 a 2x 60:55, Romana Horvátha kterého zničil ve dvou kolech technickým knockoutem.

Radek je momentálně na 470. místě světového ratingu a americký boxer na 113. pozici. Miller je tak velkým favoritem tohoto duelu, ale český boxer má výhodu domácího prostředí a především se nebojí žádné výzvy a žádného soupeře nepodcení, což může být také velká výhoda Vařaka.