Boxing Live 2020: Bytyqi, Šálek, Eschner a další!

Lukáš Konečný pořádá další galavečer profesionálního boxu v Ústecké Slunetě a startovka by měla být nabitá k prasknutí!

25.4.2020 – Sluneta, Ústí nad Lubem, ČR
Boxing Live 2020

Na konci dubna se opět otevřou brány ústecké sportovní haly a bude nás čekat to nejlepší z českého profesionálního boxu. V ringu bychom měli vidět to nejlepší, co česká scéna nabízí.

„Rád bych touto akcí 25.4.2020 na Slunetě rozjel lepší časy pro domácí box! Rozšířil domácí základnu, zajistil podporu a zázemí sportovcům, odstartoval pravidelné živé přenosy akcí v TV atd. Plány nesmělé a jistě se to klasicky protáhne. Přesto doufám, že k nejúspěšnější domácí Fabiáně Bytyqi a pravidelně startujícím Tomáši Šálkovi a Standovi Eschnerovi přibudou další. Bude to chtít natáhnout diváky, sponzory i zájem médií. Takže doufám že se mi podaří domluvit skvělé zápasy a možná by to chtělo i trochu porovnat domácí špičku“ Napsal na FB pořadatel a bývalý světový šampión Lukáš Konečný

A dodává: „Asi není ideální to zmiňovat zde dříve než oslovím boxery samotné, neberte to tedy prosím oficiálně, ale mám v hlavě určitě odvetu Fabiana Bytyqi – Maria Soledad Vargas, v křížové váze jsou jména jako Ducár, Řezníček, Plesník (víme i o Pejsarovi, ale ten má asi jiné plány v tomto termínu). Dále je tu Andrýsek, Rácz, Babiak. Již jednou byl na plánu duel Šerban se Zahradníkem a mnoho dalšího. No a ještě jsem zapomněl na pár jmen … třeba Viktor Agateljan“!

Pokud to tedy klapne, můžeme se těšit na opravdu zajímavý galavečer s titulovými souboji!