Bojí se Fury odvety s Klitschkem?

Wladimir Klitschko vs Tyson Fury odvetaTyson Fury překvapil v listopadu celý svět, když jednoznačně porazil dlouholetého vládce těžké váhy Wladimira Klitschka. Odveta byla na spadnutí, ale nyní to vypadá, že se Klitschkovi chce vyhnout!

Manažer, trenér a strýc Tysona Fury v nedávném rozhovoru řekl: „Peter Fury:
„Je neskutečné co se ve světě boxu děje. My máme ve smlouvě s Wladimirem Klitschkem napsáno, že odveta se musí uskutečnit do 6ti měsíců od zápasu, ve které nesmíme mít žádný mezi zápas.
My toto dodržíme, Wladimir byl dlouhých 11 let šampión a je naší povinností dodržet smlouvu a dát mu šanci na odvetu.“

Nyní celý tým Tysona Fury mluví úplně jinak a snaží se ze zápasu vycouvat. Ve smlouvě s Klitschkem je totiž klauzule, že odveta musí být do 6ti měsíců, ale je tam také napsáno, že pokud se nedodrží, musí druhá strana zaplatit 10 miliónů eur a přesně tuto variantu Peter Fury zvažuje.
Odborná veřejnost si myslí, že Tyson Fury není lepší než Wladimir Klitschko, ale jen měl Klitschko špatný den. Nepředpokládá se, že by měl Klitschko špatný den dvakrát za sebou a to je to co si Tyson Fury nejspíše uvědomuje a proto spekulují, že ze zápasu vybruslí.
Přitom výdělek z odvety se odhaduje na 70 milionů dolarů. Pokud Britská strana pokutu zaplatí a vycouvá z odvetného zápasu, tak velice klesne image britského šampióna.
Finální rozhodnutí by mělo přijít v průběhu týdne a my jsme velice zvědavy, zdali Fury má odvahu na odvetu a nebo raději zaplatí sankci a půjde jistější cestou.
Wladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury odveta