Boente: Fury a Joshua jsou nejlepší boxeři současnosti!

Bývalý dlouholetý manažer Wladimira Klitschka, Bernd Boente vidí jako nástupce ukrajinského šampióna těžké váhy jednoznačně duo Fury a Joshua. A jak hodnotí případně jejich boj?

Manažer a zástupce Wladimira Klitschka, Němec Bernd Boente stál po boku jednoho z nejúspěšnějších šampiónů těžké váhy mnoho let a nyní odpovídal na otázky pro polský server koho vidí jako nástupce Wladimira Klitschka.

Kdo je v současné době nejlepší těžká váha?
„Jednoznačně Tyson Fury a Anthony Joshua“.

Fury nebo Joshua?
„To bude velmi vyrovnaný boj a je těžké si vybrat, kdo je lepší. Je to boj který chceme všichni vidět a který ukáže na toho úplně nejlepšího. Kdo vyhraje, bude tím nástupcem Wladimira“.

Jak vidíte zápas Anthony Joshua vs Kubrat Pulev?
„Anthony Joshua jednoznačně vyhraje a myslím, že to bude knockoutové vítězství do šestého kola. Bude to velmi podobný duel, jaký jsme mohli vidět mezi Pulevem a Wladimirem. Bulharův box má své limity a je omezený, nemá co více nabídnout“.

Zápas Tyson Fury vs Deontay Wilder 3?
„Tyson Fury je mi mnohem blíže. Myslím si však, že třetí boj bude mnohem zajímavější než ten druhý. Wilder určitě změní plno věcí, neboť ve druhém zápase nevěděl co má boxovat. Fury toho moc nezmění a to bude výhoda Wildera, nicméně Tyson Fury je mnohem komplexnější boxer a znova vyhraje“.