Bob Arum: Tyson Fury může v této formě knockoutovat kohokoliv v těžké váze!

Hodně úspěšný večer má za sebou lineární šampion a čtyřka těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO). Třicetiletý Brit předvedl naprosto dominantní výkon, ze kterého byly uchváceni fanoušci v hale, ale i jeho promotér Bob Arum.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Každý jistě čekal, že Tyson Fury opanuje souboj s Tomem Schwarzem a nikdo zřejmě nečekal, že by jej mladý Němec mohl ohrozit, ale upřímně, čekal někdo až takto dominantní výkon? Čekal někdo, že Fury ukončí svého soupeře technickým knockoutem ve druhém dějství? Rodák z Manchesteru totiž dokázal naposledy ukončit technickým knockoutem Joeyho Abella a to je již pět let zpátky. Chisora, Hammer, či dokonce Seferi se také poroučeli před limitem, ale ne proto, že by je odmával ringový sudí, nýbrž proto, že sami duel zabalili, nebo trápení ukončil jejich roh. Samozřejmě, teprve pětadvacetiletý Schwarz nemůže být velkým měřítkem, ale i přesto Fury uchvátil svým výkonem.

„To bylo úžasné. Tyson Fury je přírodní úkaz. Dnešní noc byla jednou z největších show, kterou jsem kdy v boxu zažil. Je to bavič a je opravdu jedinečný. Nyní, když je ve formě, může knockoutovat každou těžkou váhu. Neviděl jsem bojovníka s takovým charisma od doby Muhammada Aliho.“ – Rozplýval se jeho promotér, Bob Arum. „Neexistuje nyní na světě těžká váha, která by jej dokázala porazit. Wilder s ním neustojí pět kol. Sedneme si a prodiskutujeme další souboj a po té chceme Wildera. Zatím není nic podepsaného, ale máte moje slovo, že na jaře příštího roku se tento souboj uskuteční.“ – Rýpl si směrem k uřadujícímu šampionovi WBC, Arum.