Bob Arum odhalil termín pro odvetu mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem!

Jejich první souboj skončil kontroverzní remízou a svět netrpělivě čeká na odvetu. Nový promotér britského obra, Tysona „Gypsy King“ Furyho (27-0-1, 19 KO), nyní odhalil možný termín odvetného souboje s Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO).


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Když se oba bijci postavili ke svému prvnímu duelu 1.12.2018 v Los Angeles, tak z toho byla kontroverzní remíza. Mnozí totiž viděli vyhrát manchesterského rodáka, který se sice ocitl dvakrát na podlaze ringu, ale vyhrál většinu kol. Rodák z Alabamy trefil 71 úderů z celkových 430, tedy měl jen 17% úspěšnost. Brit byl přesnější, když trefil 84 úderů z celkových 327 a procentuální úspěšnost měl 26%. „Každý na světě viděl, že to já jsem vyhrál souboj s Wilderem. Okradli mě.“ – Hlásal po souboji rozčílený Fury, jenž ve dvanáctém kole doslova vstal z mrtvých.

Odveta byla na spadnutí, ale byl to právě třicetiletý „Gypsy King“, který podepsal nový promotérský kontrakt se stájí Top Rank a tím odsunul odvetu do neznáma. „Fury moc dobře ví, že by byl v odvetě knockoutovaný a proto utekl ke konkurenční stáji. Odvetu nechce on a nechce ji ani jeho rodina. Nedivím se jim. Nikdo z nich nechce, aby podruhé ležel bezvládně na zemi.“ – Kontroval třiatřicetiletý šampion WBC. Nyní to vypadá, že obě strany začínají jednat o odvetě a s novou informací dnes přispěchal šéf stáje Top Rank, Bob Arum, který tvrdí, že odveta by se měla uskutečnit v únoru. Lineární šampion těžké váhy, ale musí zvládnout do té doby tři souboje a šampion organizace WBC musí minimálně zdolat dalšího soupeře, jímž bude Luis Ortiz.