Bob Arum má s Furym jiné plány, než odvetu s Wilderem!

Promotér Bob Arum, který momentálně zastupuje Tysona Furyho (27-0-1, 19 KO) si myslí, že organizace WBC nemá absolutně žádné slovo v tom, s kým se Brit utká v příštím souboji. Dle veškerých informací se odveta s Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) vzdaluje.

Vše už vypadalo skoro domluvené. Mluvil o tom Frank Warren, Shelly Finkel i oba borci, kteří si to měli v odvetě rozdat o titul WBC. Jenže nyní je vše jinak. Tyson Fury podepsal kontrakt se stájí Top Rank na sto milionů dolarů a Bob Arum s ním má hodně plánů. „ Nabídka od WBC nic nezmění. Chtějí tento souboj? Tak jim přeji hodně štěstí. My je nepotřebuje, abychom se s Wilderem domluvili na výplatě a dalších věcech. 18.5.2019 není v ničem výjimečný den. Je to den, jako každý jiný. Proč by to nemohlo být v červnu? Stejně jako Las Vegas je skvělé místo, ale jsou i jiná místa na světě. Přemýšlíme o tomto souboji, ale nyní to není priorita.“ – Vyhlásil Bob Arum.

Pro rodáka z Wilmslow nyní připravuje jiné souboje a moc rád by jej dostal do souboje s Oscarem Rivasem, nebo regulérním šampionem WBA, Manuelem Charrem. Stále sice existuje šance, že se „Gypsy King“ utká s Wilderem, ale šéf stáje Top Rank, by si tento souboj raději nechal na podzim. Kolumbijský „Kaboom“ si v lednu vyplápl na jeho svěřence Bryanta Jenningse a vybojoval titul IBF International, když Američana dokázal ukončit ve dvanáctém dějství. Manuel Charr stál naposledy v ringu v listopadu roku 2017, když dokázal vybodovat ruského obra, Alexandera Ustinova a vybojoval tak regulerní titul WBA. Ten měl hájit letos v dubnu proti Oquendovi. Ze souboje bohužel sešlo, protože portorický veterán odmítl podepsat kontrakt na zápas.