Bob Arum chce uspořádat souboj Terence Crawforda s Conorem McGregorem!

Další zajímavá informace otřásá světem profesionálního ringu. Promotér Američana Terence „Bud“ Crawforda (36-0-0, 27 KO), Bob Arum, chce domluvit svému hvězdnému svěřenci souboj s irským válečníkem Conorem McGregorem.

Sotva se jednatřicetiletý Ir vrátil do oktagonu UFC, ve kterém za čtrnáct vteřin vyřídil amerického veterána Donalda „Cowboy“ Cerroneho, tak okamžitě spustil lavinu spekulací ohledně jeho dalšího souboje. O McGregora má totiž zájem Floyd Mayweather a nyní dokonce i Bob Arum, jenž by hvězdu MMA rád předhodil svému svěřenci a šampionovi WBO welterové váhy Terenci Crawfordovi. Ovšem na rozdíl od Mayweathera nabízí rodákovi z Dublinu dva duely. Jeden proběhne klasicky v boxerském ringu a druhý již podle pravidel MMA v kleci, jelikož „Lovec“ z Omahy má základy wrestlingu z dětství.

„Crawford má zkušenosti z wrestlingem, takže by mohl konkurovat McGregorovi i v kleci.“ – Rozpovídal se šéf stáje Top Rank Boxing, jenž údajně o tomto souboji jedná s prezidentem UFC Danou Whitem. Dvaatřicetiletý Američan se ukázal v ringu naposledy 14.12.2019, kdy v devíti kolech zdemoloval povinného vyzývatele Egidijuse „Mean Machine“ Kavaliauskase (21-1-1, 17 KO). Nyní by se rád pustil do sjednocení divize s ostatními šampiony, ale problém je v tom, že ostatní držitelé titulů patří pod konkurenční stáj PBC a tudíž možná proto vymýšlí Arum jiný ďábelský plán.