Bob Arum: Bodový sudí nebudou v odvetě mezi Wilderem a Furym zapotřebí!

Atletická komise státu Nevada chce udělat vše pro to, aby byly týmy Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) a aktuálního šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-0-1, 41 KO) spokojeny.

Atletická komise státu Nevada (NSAC) se rozhodla udělat vše pro to, aby byly týmy Tysona Furyho a Deontaye Wildera spokojeny. Během tohoto týdne totiž zašle do táborů britského obra a amerického šampiona dopisy se jmény tří ringových sudích a dvanácti bodových rozhodčích. Obě strany následně vymažou ta jména, která jim nebudou vyhovovat. Ze zbylých jmen se po té vyberou hlavní arbitři pro odvetný duel. Podle zákulisních informací by měl na bodech sedět jeden Brit, jeden Američan a jeden sudí z jiné země.

„Bob Bennett (šéf NSAC) slíbil, že všichni budou šťastní. Pravdou však je, že tentokrát nikdo nebude potřebovat bodové rozhodčí. Pokud souboj bude trvat celých dvanáct kol, pak bude vítězem jasně Fury. Když dojde na knockout, tak nebudou potřeba vůbec.“ – Okomentoval situaci zástupce rodázka z Manechesteru, Bob Arum. Každopádně ani jeden z protagonistů chystané odvety nechce nechat svůj osud v rukou bodových rozhodčích. Jak Tyson Fury, tak Deontay Wilder si navzájem totiž slíbili ukončení před limitem.