Bob Arum: Andy Ruiz nyní pevně drží koule Eddieho Hearna!

Bob Arum věří, že Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) je nyní v hodně dobré vyjednávací pozici. Eddie Hearn podle něj udělal chybu, když ohlásil odvetu v Saúdské Arábii, aniž by měl podepsané smlouvy.

Každý tábor říká něco jiného. Eddie Hearn, který je promotérem Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO), tvrdí, že smlouva na odvetu byla podepsána již ve smlouvě obsahující kontrakt na první souboj. Podle něj měl britský tým pouze povinnost informovat druhou stranu o tom, kde a kdy se souboj uskuteční. Jenže tým okolo aktuálního krále těžké váhy, Andyho Ruize, tvrdí opak. Podle nich žádnou smlouvu nepodepsali a do Saúdské Arábie cestovat nemusí. Navíc americká vláda v tomto hraje do karet šampionovi, když sama nedoporučuje svým občanům do této země cestovat, protože zde není bezpečno.

Kdo z nich nakonec bude mít pravdu lze jen stěží odhadovat, jelikož každý den se objeví jiná informace. Jeden z nejzkušenějších promotérů v této branži, Bob Arum, si však myslí, že mírně na koni je tým okolo Ruize. „Myslím si, že Eddie Hearn jen ukázal, jak moc hloupý je. Ohlásil odvetu v Saúdské Arábii, aniž by měl podepsanou smlouvu s Ruizem. Andy do této země nemusí vůbec cestovat, pokud nechce. Navíc naše vláda potvrzuje, že zde není bezpečno.“ – Prohlásil bývalý zástupce aktuálního krále těžké váhy. Následně byl novináři dotázán, že pokud by byl stále zástupcem Andyho Ruize, jestli by souhlasil s odvetou v Rijádu. „Ano, ale za mnohem více peněz, než jaké mu nyní nabízí.“ – Usmíval se šéf stáje Top Rank.