Bob Arum a stáj Top Rank je pod silným tlakem ESPN!

Eddie Hearn přijal kritiku Boba Aruma, který prohlásil, že šampion WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO), jenž spolupracuje s DAZN, nemá šanci se prosadit na americkém trhu.

Svět těžké váhy se v posledních měsících radikálně rozdělil, což jistě není dobré pro fanoušky boxu. Šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony Joshua momentálně patří pod streamingovou platformu DAZN, kde platí za jednu z největších hvězd. Šampion WBC, Deontay Wilder, zase patří pod projekt PBC a stanici Showtime a třetí do party králů, Tyson Fury, podepsal začátkem tohoto roku smlouvu s ESPN. To značí jediné. Hodně těžce se budou domlouvat tyto zápasy obrů, jelikož jednotlivé stanice hledají velice špatně společnou řeč a na toto téma se rozpovídal i manažer britského obra, Eddie Hearn.

Bob Arum

„Joshua se dostal do naprosté izolace, protože podepsal kontrakt s DAZN. Bude pro něj nesmírně těžké dostat se k velkým soubojům s Wilderem a Furym.“ – Prohlásil začátkem týdne šéf stáje Top Rank, Bob Arum. „Myslím si, že Bob je nyní pod silným tlakem ESPN. Jeho poslední galavečer Pulev vs. Dinu měl katastrofálním výsledky (Tento souboj měl nejnižší sledovanost od spolupráce Top Ranku s ESPN). Jsem však velice poctěn, že nás Bob takto veřejně napadá. Znamená to totiž, že děláme něco dobře. Nelíbí se mu konkurence na jeho vlastním pískovišti. Chováme však velký respekt k Bobovi a jeho stáji Top Rank.“ – Okomentoval, trošku uštěpačně, celou situaci Eddie Hearn.