Bleskovka: Uvidíme v Poděbradech souboj veteránů?

Matouš Rajmont vs Karel KubecMáme plno indícií se domnívat, že se schyluje na galavečeru v Poděbradech k zajímavému duelu dvou veteránů, zastihli jsme je totiž v přípravě!

28.2.2016 – Poděbrady – Hala BIOS
Na Vinici, 290 01, Poděbrady
Začátek akce: 18:00

Vstup: Předprodej 200 kč – na místě 300 kč
Info: www.boxingpodebrady.cz nebo na tel. 777 252 927
Galavečerem bude provázet populární moderátor a pořadatel galavečerů boxu a K1 v pražské Lucerně Matouš Rajmont.

Exkluzivními hosty budou bývalý Evropský šampión v těžké váze Ondřej Pála a viceprezident České paraboxerské asociace Daniel Landa!
Na galavečeru uvidíme amatérský a profesionální box, parabox, Manažerskou extraligu boxu, dětskou boxerskou show, krav Magu a spoustu dalšího!

Matouš Rajmont a Karel Kubec při domlouvání zápasu? ⇓Matouš Rajmont a Karel Kubec

Nyní to vypadá, že kromě výše zmíněných odvětví uvidíme možná i souboj Karla Kubce a Matouše Rajmonta, kteří by mohli změřit síly v zápase na 3 kola po 1,5 minutě. Klasická tříminutová kola by asi oba borci nezvládli.
Matouš dýchá cca 40 vteřin a poté se začíná dusit a Karel během zápasu zpívá, což by mu také značně mohlo ubrat síly.Matouš Rajmont

Karel Kubec začal běhat prestižní závody Spartan Race, kde dostal nespočet ocenění za účast, ale také jak si ve videu ukážeme, snaží se prosadit i na hudební scéně!
Matouše Rajmonta jsme pro změnu zastihli na boxerském tréninku pod vedením jednoho z nejlepších trenérů Filipa Miňovského se kterým absolvoval zhruba deseti minutový intenzivní trénink!
Podle těchto indícií se dá odvodit, že se něco připravuje 🙂

Desetiminutová příprava Matouše Rajmonta v necelé minutě ⇓

Pěvecká dráha Karla Kubce začala v Praze v listopadu 2015 ⇓

Karel Kubec při tvrdé zkoušce na Spartan Race! ⇓Karel Kubec