Stream dnes: Enzo Maccarinelli vs Dmytro Kucher!

Enzo Maccarinelli vs Dmytro KucherDnes večer nás čeká souboj o Evropský titul EBU mezi Enzo Maccarinellim a Ukrajincem Dmytro Kucherem!

DNES – York Hall, Bethnal Green, Londýn, Velká Británie
⇒ STREAM ZDE ⇐
Křížová váha
Britská pětka Enzo MACCARINELLI (41-7-0, 33 KO) a ukrajinská trojka Dmytro KUCHER (23-1-1, 17 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o Evropský titul EBU!

Enzo Maccarinelli je bývalý několika násobný šampión v křížové váze, než ho v roce 2008 sesadil z trůny hvězdný David Haye.
V roce 2010 získal Evropský pás EBU výhrou nad Alexanderem Kotlobayem, ale o titul v následné obhajobě přišel s neporaženým Alexanderem Frenkelem.
V dubnu 2014 se dostal do zápasu o světový pás WBA v polotěžké váze, ale skvělému Juergenovi Braehmerovi dokázal odolávat pouhých 5 kol.
Maccarinelli mimo jiné loni porazil i našeho boxera Jiřího Svačinu.

Dmytro Kucher za celou profesionální kariéru poznal pouze jednoho přemožitele a to v červenci 2013m když prohrál na body s Ilunga Makabu.
V posledním zápase 9. října se utkal belgickou neporaženou dvojkou Bilalou Laggoune o titul EBU a byla z toho remíza, dnes ho tak čeká reparát a jestli mu vyjde nebo ne zjistíme večer!