Bleskovka: Stiverne chce odvetu s Wilderem!

Bermane Stiverne vs Deontay WilderBývalý šampión organizace WBC Bermane STIVERNE (24-2-1, 20 KO) chce odvetu s knockouterem Deontayem WILDEREM (33-0-0, 32 KO)!

Světová desítka  Bermane STIVERNE (24-2-1, 20 KO) začal opět pomalu trénovat a příští měsíc se začne na ostro připravovat v tréninkovém kempu na další zápasy své profi kariéry.

Stiverne naposledy boxoval letos v lednu, když nedokázal najít recept na Deontaye Wildera a prohrál s ním jednoznačně na body 107:120, 108:119 a 109:118.
Stiverne ztratil tak titul WBC, který mu vydržel pouze 8 měsíců od loňského května, kdy knockoutoval v 6. kole Chrise Arreolu.
Manažer Camille Estephan řekl: „Náš cíl je jasný, chceme opět zápas s Wilderem a vzít si zpět náš titul. Jakmile bude Bermane ve stoprocentní kondici tak domluvíme 2-3 zápasy se soupeři z první desítky, abychom se znovu probojovali k titulovému duelu. V minulém zápase jsme udělali mnoho chyb, ze kterých jsme se poučili a až se vrátíme, budeme připravení opět všechny zápasy vyhrávat“ řekl Estephan.
Sestřih zápasu Wilder vs Stiverne ⇓