Bleskovka: Joshua jedná s Thompsonem!

Joshua vs ThompsonTým Amerického veterána Tony Thompsona začal jednat s britskou proti stranou Anthony Joshuou o případném letošním souboji obou borců!

Americká dvojka a světová sedmička – veterán Tony THOMPSON (40-5-0, 27 KO) po demolici Olympijského vítěze Odlaniera Solise vyzývá dalšího Olympijské vítěze a neporaženou Britskou trojku Anthony JOSHUU (10-0-0, 10 KO)!
A co na to Anthony Joshua? „Mám rád výzvy a přijímám tuto nabídku. Thompson je ukázka pracovitého boxera, který se po každé porážce vrátil zpět do tělocvičny a byl opět 100% připravenej na další duel a pro mě to bude zkouška srovnat se s jedním z nejlepších“ řek Joshua.
Joshua se s největší pravděpodobností 4. dubna utká s ranařem Kevinem JOHNSONEM (29-6-1, 14 KO) a poté by již nemělo nic bránit tomuto duelu!

Jak si podle Vás vypořádá Joshua s výzvou veterána v ringu? Dokáže ho porazit nebo skončí stejně jako David Price, který 2x nastoupil proti Thompsonovi jako favorit a byli z toho první porážky kariéry a to ještě dost tvrdý a před limitem?