Bivol: Mým cílem není Canelo, ale sjednocení titulů!

Dmitry BivolRuský světový šampión polotěžké váhy Dmitry Bivol se nevyhýbá odvetě s Alvarezem, ale raději by bojoval ve sjednocujícím duelu s vítězem zápasu Beterbiev vs Smith!

Dmitry Bivol (20-0-0, 11 KO) v sobotu dokázal na body porazit šampióna super střední váhy Saula Alvareze a obhájil titul WBA, když mexického boxera k údivu všech poměrně jasně přeboxoval. Ruský boxer prakticky vymazal všechny Alvarezovi výhody a díky skvělé obraně ho k žádnému většímu nebezpečí nepustil.

Canelo měl ve smlouvě doložku o odvetě a dle jeho slov ji chce, takže se pravděpodobně v září dočkáme druhého zápasu. Nicméně Bivol dle svých slov bere odvetu jako zdržení v kariéře, neboť jeho hlavním cílem je sjednotit všechny tituly v polotěžké váze a stát se nesporným šampiónem této divize.

Saul Alvarez vs Dmitry Bivol

„Chci být nesporným králem polotěžké váhy, takže chci bojovat s dalšími šampóny mé divize. Odveta s Canelem? Ano, pokud potvrdí, že ji chce, tak samozřejmě bude a budu s ním bojovat podruhé“. Potvrzuje Bivol případnou odvetu

A dodává “ Doufám, že se mému týmu managmentu podaří domluvit zápas o nesporného šampióna. Je to sen každého boxera a můj cíl od začátku kariéry. V červnu se utkají Beterbiev a Smith a já doufám, že se nám podaří s vítězem domluvit zápas. Nejvíce bych si přál Beterbieva“. Uzavřel šampión organizace WBA.

Artur Beterbiev vs Marcus Browne

Ruský bijec Artur Beterbiev (17-0-0, 17 KO) má v držení pásy WBC a IBF, které bude 18. června v New Yorku  obhajovat ve sjednocující bitvě s šampiónem organizace WBO, Američanem Joe Smithem (28-3-0, 22 KO). Vítěz tak bude mít 3 světové tituly a hlavní sjednocují bitva s Bivolem by znamenala velký zápas.

Joe Smith