Billy Joe Saunders to opět přehnal! Na internet nahrál hodně špatné video a nyní je bez licence!

Aktuální šampion WBO super střední váhy a světová čtyřka Billy „Superb“ Joe Saunders (29-0-0, 14 KO) to fakt přehnal. Na internet nahrál video, kde radí mužům, jak se doma vypořádat s aktuální karanténou.

Člověk rozhodně není tvor neomylný a každý z nás někdy dostal fakt špatný nápad. Jenže aktuální šampion WBO super střední váhy Billy Joe Saunders má takové nápady dost často a vypadá to, že nemá v plánu se poučit. V roce 2018 sdílel na sociálních sítích video, kde ženě nabízel kokain a crack za to, když bude mlátit náhodné kolemjdoucí. Samozřejmě, že se za svůj počin omluvil, ale britský svaz mu přesto napařil celkem tučnou pokutu ve výši sto tisíc liber (zhruba 3 a půl milionu korun). Člověk by si řekl, že po takové pokutě si to třicetiletý Brit dvakrát rozmyslí, než opět něco podobného udělá, ale ne. Saunders tentokrát zašel ještě dál a nahrál na internet video, kde podrobně ukazuje, jak udeřit ženu.

Přehnané, že? Ostatně stejného názoru je i britský svaz, kterému už došla definitivně trpělivost. „Britský svaz zvážil veškeré kroky ohledně Billyho Joe Saunderse a s okamžitou platností mu pozastavil licenci. Jeho suspendace bude do doby, dokud neoznámíme další projednávání jeho přestupku.“ – Saunders tedy aktuálně nemůže nastoupit k žádnému profesionálnímu souboji, což se může pěkně protáhnout. Nyní ho zřejmě také nemine ještě mastnější pokuta, než za předešlý přestupek. K incidentu se vyjádřila také šampionka třech váhových kategorií Claressa „T-Rex Shields (10-0-0, 2 KO). „Pokud nějakého podobného idiota napadne toto dělat, tak neváhejte a okamžitě ho vší silou kopněte do koulí.“ – Radí aktuální královna střední váhy a šampionka WBC a WBO super welterové váhy, na kterou příliš Saundersův počin nezapůsobil.