Bezvoda vs Cukur již tuto sobotu!

Tomáš Bezvoda se tuto sobotu představí v Mnichově, kde vyzve domácí hvězdu Emre Cukura. Zápas je vypsán na deset kol a bude se jednat o hlavní zápas večera!

1.12.2018 – LEO’s Boxgym, Mnichov Německo
Super střední váha
Tomáš Bezvoda vs Emre Cukur
Česká dvojka „Tommy El Magico“ Tomáš BEZVODA (6-2-0, 3 KO) a neporažená německá dvanáctka „The Lion jr“ Emre CUKUR (12-0-0, 2 KO) se utkají v zápase vypsaném na 10 kol!

Český sympaťák letos odboxoval tři naprosto odlišné duely. 4. března se v Poděbradech rozcvičil s Bohuslavem Janem, kterého z ringu vyprovodil ve dvou kolech.

Následně se 5. května utkal v Německu s Martenem Arsumanjanem. Těžký zápas ukončil český tvrďák již na konci prvního kola tvrdým knockoutem.

Poté následovala 23. června odveta s českou jedničkou Anatoli „Toljou“ Hunanyanem. Zápas se Bezvodovy nepodařil podle představ a odvetu prohrál na body 95:96, 95:97 a 93:97.

Nyní jej čeká již třetí zápas na německé půdě. V roce 2016 zde prohrál s Arbi Chakaevem a letos již zmíněného Martena Arsumanjana. A nyní se mu do cesty postaví neporažený Emre Cukur.

Emre Cukur má na svém kontě sice 12 výher v řadě, ale všechny výhry byly s průměrnými nebo podprůměrnými boxery a prakticky zápas s českým boxerem pro něj bude klíčový v dalším postupu profesionální kariéry.