Beterbiev zdemoloval Smitha ve dvou kolech!

Artur Beterbiev vs Joe SmithSouboj dvou světových šampiónů skončil už ve druhém kole. Artur Beterbiev nedal Joe Smithovi sebemenší šanci a třikrát ho poslal do počítání. Beterbiev výhrou sjednotil pásy WBA, WBO a IBF. Video ze zápasu v článku!

18.6.2022 – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Polotěžká váha
Artur Beterbiev 🇷🇺🆚🇺🇸 Joe Smith
2. kolo TKO

Neporažený sedmatřicetiletý ruský knockouter Artur Beterbiev (18-0-0, 18 KO) předvedl na galavečeru v newyorské Madison Square Garden Theater naprosto dominantní výkon. Ačkoliv je Joe Smith (28-4-0, 22 KO) považován za jednoho z nejtvrdších boxerů polotěžké váhy tak byl třikrát v počítání.

Artur Beterbiev vs Joe Smith

První knockdown přišel už na konci prvního kola po tvrdé pravačce. Na začátku druhého kola stejným způsobem poslal Smitha k zemi podruhé. Třetí knockdown přišel v polovině kola po tvrdých úderech u provazů. necelou minutu před koncem druhého kola Beterbiev opět Smitha roztančil a ringový Harvey Dock zápas ukončil.

Artur Beterbiev vs Joe Smith

Beterbiev tak prodloužil svou vítěznou bilanci už na osmnáct zápasů v řadě, přičemž všechny vyhrál před limitem. Ruský bijec tak obhájil světové tituly WBC, IBF a získal také Smithův pás WBO. Nyní má jediný cíl, sjednotit všechny pás v polotěžké váze a stát se nesporným králem této divize. Zbylý pás WBA super má v držení další neporažený Rus Dmitry Bivol (20-0-0, 11 KO).

Artur Beterbiev